NewsletterFacebookLinked inFacebookYou TubeSlovak
NewsletterFacebookLinked inFacebookYou TubeSlovak
Architektura

Návrh a výstavba záchytných a jistících systémů


Naším hlavním úkolem je, aby se pracující ve výškách pokaždé bezpečně vrátili domů. Navrhneme optimální řešení i pro váš provoz. Vše začíná bezplatnou návštěvou a nalezením ideálního řešení. Provedeme statické posouzení a pomůžeme Vám s nezbytnou dokumentací. Provedeme stavební a konstrukční práce a systém nainstalujeme. Součástí dodávky řešení je i odborné školení a následný servis a revize.


jištění osob od 1,5 m nad zemí        zaškolíme pro užívání        návrh, projekt, statika, revize          cenová výhodnost
 


 
  • Záchytný samonavíjecí systém
  • jistící systém
  • jistící systémy
  • jistící a záchytný systém
 

 

Každý projekt je jiný

 
Za téměř 30 let působení na českém trhu jsme získali zkušenosti s návrhem a instalací záchytných a jistících systémů pro různé, i nestandardní způsoby využití. Umíme doporučit nejvhodnější řešení vzhledem k funkčním a designovým nárokům, ale zejména normám, které je třeba dodržet. Doporučíme Vám nejvhodnější systém kotvení a stavební a konstrukční práce sami provedeme. Napište nám, rádi zodpovíme Vaše dotazy.


Naši specialisté jsou tu pro Vás

 
Můžete se spolehnout na náš tým profesionálních konzultantů, kteří Vám pomohou v úvodní fázi projektu. Náš interní projekční tým Vám bude k dispozici pro tvorbu dokumentace a vizualizací pro interní potřeby a schvalovací procesy. V našem projekčním týmu jsou i statici, kteří provedou statickou analýzu.


Znáte současnou legislativu pro bezpečnou práci ve výškách?

 
Připravili jsme pro Vás stručného průvodce platnou legislativou a manuál pro bezpečnou práci ve výškách, nejen na jeřábových drahách. Samozřejmě s navazující problematikou servisu, kontrol a zejména nutných ročních revizí.

Stručný průvodce legislativou pdf Druhy jištění osob Představujeme novinku: Giraf 360 (kaya Safety)

 
Mobilní závěsné jistící zařízení pro práci ve výšce. Systém lze dle potřeb přemisťovat na různá pracovní místa pomocí vysokozdvižného vozíku. Pomocí něj si také snadno nastavíte požadovanou výšku zařízení.

Představujeme novinku: Technoarm (Kaya Safety)

 
Fixní nebo mobilní konzolové rameno pro ochranu proti pádu nebo pro vyprošťování ze stísněných prostor. 

Video z akce: cvičení složek IZS, Velká Amerika

 
Carl Stahl se stal hlavním partnerem jednoho z ročníků cvičení složek IZS ČR. Jsme rádi, že Vám můžeme nabídnout sestřih z této dokonalé akce, která se pravidelně pořádá v zakázaných lomech Velká Amerika a Mexiko nedaleko Prahy. Velké poděkování patří Speleologické záchrance, leteckým záchranářům jihočeského kraje a lektorovi lezení panu M. Linhartovi.
STÁHNĚTE SI AKTUÁLNÍ KATALOG KAYA SAFETYVÍCE ZE ŽIVOTA FIRMY I ZKUŠENNOSTÍ Z PRAXE SE DOČTETE V NAŠEM FIREMNÍM ČASOPISE

Carl Stahl - Lenka Heroldová

Váš odborník na jistící systémy. Neváhejte mne kontaktovat:
  
Phone +420 730 515 051
email heroldova@carlstahl.cz
Carl Stahl - David Budinka

Váš odborník na jistící systémy. Neváhejte mne kontaktovat:
  
Phone +420 730 515 050
email budinka@carlstahl.cz
Carl Stahl - Pavel Žibrita

Váš odborník na jistící systémy. Neváhejte mne kontaktovat:
  
Phone +420 735 171 680
email zibrita@carlstahl.cz
  
 
  
zertifikat

zertifikat