FacebookLinked in You Tube
FacebookLinked in You Tube
Architektura

Návrh a výstavba záchytných a jistících systémů


Naším hlavním úkolem je, aby se pracující ve výškách pokaždé bezpečně vrátili domů. Navrhneme optimální řešení i pro váš provoz. Vše začíná bezplatnou návštěvou a nalezením ideálního řešení. Provedeme statické posouzení a pomůžeme Vám s nezbytnou dokumentací. Provedeme stavební a konstrukční práce a systém nainstalujeme. Součástí dodávky řešení je i odborné školení a následný servis a revize. Budujeme záchytné a jistící systémy tam, kde doposud žádné systémy nebyly, nebo jsou nevyhovující.


jištění osob od 1,5 m nad zemí        zaškolíme pro užívání        návrh, projekt, statika, revize          cenová výhodnost
 


 
  • Bezpečnost osob při práci na kamionech a cisternách
  • Technoarm - fixní a mobilní řešení jištění osob pro spouštění do kádí
  • jistící systémy
  • Giraf - mobilní záchytný systém
  • stacionární jistící systém s kolejnicí
  • stacionární jistící systém pro cisterny
  • Technoarm - fixní a mobilní konzolové rameno
  • jistící a záchytný systém
  • jistící a záchytný systém
 

Pomáháme firmám být bezpečnými pracovišti

 
Jsme pravou (výkonnou) rukou stovek BOZP, HSE a OOPP manažerů napříč republikou i mimo ni. V místech, kde se bezpečnost práce zatím neřešila, zrealizujeme během pár dní přípravnou dokumentační fázi a následně okamžitě zahájíme realizační kroky. Bezpečnost lidí nesnese odkladu.


Osvěta, osvěta, osvěta

 
Jednou z hlavních činností našeho terénního týmu je neustálé vzdělávání manažerů a řadových pracovníků. Nové pracovní procesy přinášejí nové požadavky na bezpečnost. Novým zaměstnancům nestačí jedno úvodní školení. Přístup k nim (ale i všem ostatním) musí být metodický a soustavný. Firmám poskytujeme řešení na míru právě jejich konkrétním potřebám.


Znáte současnou legislativu pro bezpečnou práci ve výškách?

 
Připravili jsme pro Vás stručného průvodce platnou legislativou a manuál pro bezpečnou práci ve výškách, nejen na jeřábových drahách. Samozřejmě s navazující problematikou servisu, kontrol a zejména nutných ročních revizí.

Stručný průvodce legislativou pdf

Každý projekt je jiný

 
Za téměř 30 let působení na českém trhu jsme získali zkušenosti s návrhem a instalací záchytných a jistících systémů pro různé, i nestandardní způsoby využití. Umíme doporučit nejvhodnější řešení vzhledem k funkčním a designovým nárokům, ale zejména normám, které je třeba dodržet. Doporučíme Vám nejvhodnější systém kotvení a stavební a konstrukční práce sami provedeme. Napište nám, rádi zodpovíme Vaše dotazy.


Naši specialisté jsou tu pro Vás

 
Můžete se spolehnout na náš tým profesionálních konzultantů, kteří Vám pomohou v úvodní fázi projektu. Náš interní projekční tým Vám bude k dispozici pro tvorbu dokumentace a vizualizací pro interní potřeby a schvalovací procesy. V našem projekčním týmu jsou i statici, kteří provedou statickou analýzu.

 

Představujeme novinku: Giraf 360 (Kaya Safety)

 
Mobilní závěsné jistící zařízení pro práci ve výšce. Systém lze dle potřeb přemisťovat na různá pracovní místa pomocí vysokozdvižného vozíku. Pomocí něj si také snadno nastavíte požadovanou výšku zařízení.

Představujeme novinku: Technoarm (Kaya Safety)

 
Fixní nebo mobilní konzolové rameno pro ochranu proti pádu nebo pro vyprošťování ze stísněných prostor.

Stáhněte si aktuální katalog Kaya Safety


katalog jistění osob Kaya SafetyVíce ze života firmy i zkušenností z praxe se dočtete v našem firemním časopisefiremní časopis firemní časopis
Carl Stahl - Lenka Heroldová

Váš odborník na jistící systémy. Neváhejte mne kontaktovat:
  
Phone +420 730 515 051
email heroldova@carlstahl.cz
Carl Stahl - David Budinka

Váš odborník na jistící systémy. Neváhejte mne kontaktovat:
  
Phone +420 730 515 050
email budinka@carlstahl.cz
Carl Stahl - Pavel Žibrita

Váš odborník na jistící systémy. Neváhejte mne kontaktovat:
  
Phone +420 735 171 680
email zibrita@carlstahl.cz
  
 
  
zertifikat

zertifikat