Videa a reportáže
FacebookLinked in You Tube
FacebookLinked in You Tube
Architektura

CO JE U NÁS V JIŠTĚNÍ OSOB NOVÉHO

Vítejte na naší „nástěnce“, kde Vám představujeme výběr ze zajímavostí a novinek. Níže na stránce naleznete některá naše zajímavá řešení, aktuální výprodej zboží, které nám po projektech zbylo na skladu, náš poslední newsletter, informace z workshopů a předváděcích akcí a samozřejmě spoustu dalších zajímavostí z práce ve výškách. Vše naleznete níže na stránce. Přejeme Vám hezký den.
Ve Výškách s Carl Stahl


Přečtěte si ty nejzajímavější novinky v našem newsletteru


1/2022: Novinka: Půjčovna techniky pro manipulaci a bezpečnou práci ve výškách. / Téma: Ekonomika provozu - rekonstrukce a modernizace jeřábové techniky. / Reference: Sloupový jeřáb s lomeným ramenem pro dvě pracoviště. / Pilotní projekt: Testování systémů pro bezpečnou práci na cisternách a další zajímavosti.

 

Pilotní projekt – testování systémů pro bezpečnou práci na cisternáchDlouhodobým problémem a trnem v patě mnoha provozů v potravinářském průmyslu je jištění osob pohybujících se na cisternách kamionů. Pro významného českého zákazníka jsme zpracovali analýzu možností bezpečné práce na cisternách a na základě specifických požadavků jsme vybrali pro pilotní projekt jistící systém Giraf.

Více zde
 

Nová brožura - jistící systém GirafPřipravili jsme pro vás přehlednou brožuru, kde naleznete všechny podstatné informace o mobilním řešení Giraf, systému pro jistění osob při práci na kamionech a cisternách.

Více zde
 

novinka: Safety Bull - efektivita a bezpečnost s mobilním jistícím bodemNastal čas přehodnotit dosavadní přístup k jištění osob při práci na plochých střechách. Seznamte se s výhodami mobilního jistícího bodu s použitím Safety Bull - Vašeho nového partnera pro zaručenou bezpečnost na střechách.

Více zde
 

Výprodej přebytků z projektů za velmi výhodné ceny – nové zboží


Nové, nerozbalené zboží s plnou zárukou a v prvotřídní kvalitě. Zboží, které nám zbylo z projektů prodáváme za bezkonkurenční cenu. Právě nabízíme produkty pro jištění osob při práci ve výškách a nad volnou hloubkou, ruční kladkostroje, nekonečné smyčky a zajišťovací pásy. Vše skladem v Praze.

Více zde

HASIČI - RESCUE: Nezávislý test nosítek RL-10 Kaya Safety


Evakuační záchranná nosítka RL-10 jsme podrobili testování zkušených odborníků z jednotky Hasiči-Rescue. Pro tyto borce je záchrana osob v těžko přístupných terénech a stísněných prostorech denním chlebem. Jak nosítka od Kaya Safety v nezávislém testu obstála se podívejte v našem videu.

Více zde

novinka: TECHNOARM (Kaya Safety)

VIDEOUKÁZKA INSTALACE A POUŽITÍ

Technoarm je fixní nebo mobilní konzolové rameno pro ochranu proti pádu, pro vstup do stísněných prostor a záchranu a vyprošťování z nich. Zjistěte více informací a pusťte si videoukázku instalace a používání tohoto praktického záchytného a záchranného systému.

Více zde

novinka: GIRAF 360 (Kaya Safety)

VIDEOUKÁZKA INSTALACE A POUŽITÍ

Giraf nebo také "Žirafa" je mobilní závěsné jistící zařízení pro práci ve výšce. Zjistěte více informací a pusťte si videoukázku instalace a používání tohoto praktického mobilního záchytného systému.

Více zde

Carl Stahl Velká Amerika - cvičení složek IZSCarl Stahl se stal hlavním partnerem pravidelného cvičení složek IZS v lomech Mexiko a Velká Amerika. Podívejte se na video, které jsme pro Vás připravili.

Více zde

Co nového v Carl Stahl: Lezli jsme u Srbska a přinášíme Vám odtud video reportážPod vedením zkušeného lektora Milana Linharta jsme se účastnili pravidelného školení výškových prací. Mimo certifikátů o odborné způsobilosti jsme si odvezli mnoho nových znalostí a plno zážitků! Podívejte se na fotografie a video, které jsme pro Vás připravili.

Více zde

Carl Stahl v živém vysílání na ČT2Podívejte se na záznam z živého vysílání pořadu Dobré ráno, kde naši kolegové pan Michal Bláha a Radek Filípek mluvili o rizicích, se kterými se můžeme setkat při jarním úklidu na zahradách a s ním spojené práci ve výšce. Zjistíte, že nejnebezpečnější je pád z 1,5 - 3 metru a jak se můžete efektivně proti pádu chránit.

Více zde

Záchytný systém ROOF SAFE pro střechy ze sendvičových panelů

Záchytný systém ROOF SAFE pro střechy ze sendvičových panelů