FacebookLinked in You Tube
FacebookLinked in You Tube
Architektura

CO JE U NÁS V JIŠTĚNÍ OSOB NOVÉHO
  Ve Výškách s Carl Stahl


Výprodej přebytků z projektů za velmi výhodné ceny – nové zboží


Nové, nerozbalené zboží s plnou zárukou a v prvotřídní kvalitě. Zboží, které nám zbylo z projektů prodáváme za bezkonkurenční cenu. Právě nabízíme produkty pro jištění osob při práci ve výškách a nad volnou hloubkou, ruční kladkostroje, nekonečné smyčky a zajišťovací pásy. Vše skladem v Praze.

Více zde

HASIČI - RESCUE: Nezávislý test nosítek RL-10 Kaya Safety


Evakuační záchranná nosítka RL-10 jsme podrobili testování zkušených odborníků z jednotky Hasiči-Rescue. Pro tyto borce je záchrana osob v těžko přístupných terénech a stísněných prostorech denním chlebem. Jak nosítka od Kaya Safety v nezávislém testu obstála se podívejte v našem videu.

Více zde

Představujeme novinku: TECHNOARM (Kaya Safety)

VIDEOUKÁZKA INSTALACE A POUŽITÍ

Technoarm je fixní nebo mobilní konzolové rameno pro ochranu proti pádu, pro vstup do stísněných prostor a záchranu a vyprošťování z nich. Zjistěte více informací a pusťte si videoukázku instalace a používání tohoto praktického záchytného a záchranného systému.

Více zde

Představujeme novinku: GIRAF 360 (Kaya Safety)

VIDEOUKÁZKA INSTALACE A POUŽITÍ

Giraf nebo také "Žirafa" je mobilní závěsné jistící zařízení pro práci ve výšce. Zjistěte více informací a pusťte si videoukázku instalace a používání tohoto praktického mobilního záchytného systému.

Více zde

Carl Stahl Velká Amerika - cvičení složek IZSCarl Stahl se stal hlavním partnerem pravidelného cvičení složek IZS v lomech Mexiko a Velká Amerika. Podívejte se na video, které jsme pro Vás připravili.

Více zde

Co nového v Carl Stahl: Lezli jsme u Srbska a přinášíme Vám odtud video reportážPod vedením zkušeného lektora Milana Linharta jsme se účastnili pravidelného školení výškových prací. Mimo certifikátů o odborné způsobilosti jsme si odvezli mnoho nových znalostí a plno zážitků! Podívejte se na fotografie a video, které jsme pro Vás připravili.

Více zde

Carl Stahl v živém vysílání na ČT2Podívejte se na záznam z živého vysílání pořadu Dobré ráno, kde naši kolegové pan Michal Bláha a Radek Filípek mluvili o rizicích, se kterými se můžeme setkat při jarním úklidu na zahradách a s ním spojené práci ve výšce. Zjistíte, že nejnebezpečnější je pád z 1,5 - 3 metru a jak se můžete efektivně proti pádu chránit.

Více zde

Záchytný systém ROOF SAFE pro střechy ze sendvičových panelů

Záchytný systém ROOF SAFE pro střechy ze sendvičových panelů
  
 
  
 
  
zertifikat

zertifikat