NewsletterFacebookLinked inFacebookYou TubeSlovak
NewsletterFacebookLinked inFacebookYou TubeSlovak
Architektura

systémy k záchranným akcím
  

Servis Carl Stahl

Systémy k záchranným akcím - Sala
Systémy k záchranným akcím - protecta
Systémy k záchranným akcím - doplňky
 
 
V nouzové situaci se můžete vždy spolehnout na DBI-SALA®. Nabízíme totiž nejširší nabídku bezpečných a výkonných systémů pro záchranné a vyprošťovací akce. Naše systémy splňují všechny platné oborové normy.

Bezpečnostní technikové a vedoucí prací důvěřují našim robustním systémům vysoké kvality, které pracují rychle a precizně. Systémy DBI-SALA® již mnohokrát zachránily lidské životy. Nezapomeňte, že v kritické situaci, kdy je třeba provést rychlou záchrannou akci, se počítá každá vteřina.
 
VÝBĚR VHODNÉHO VYTAHOVACÍHO A SPOUŠTĚCÍHO SYSTÉMU
Typ pracovního terénu, umístění kotvícího systému, pracovní zatížení a tolerance a snadnost použití jsou jen některé důležité faktory, na které je třeba se zaměřit při výběru vhodného záchranného a spouštěcího systému. Jediný systém nedokáže zvládnout všechny situace a to, že je vhodný pro jednu akci neznamená, že je tím správným řešením pro jinou. Některé vytahovací systémy se vyznačují snadným použitím pro jednu akci, jiné vyžadují více zkušeností a náročnější manipulaci, ale lze je přizpůsobit různým situacím. Obraťte se na nás, rádi vám pomůžeme s výběrem toho správného systému. A pokud potřebujete více informací, stačí se nás zeptat.
 
zertifikat
zertifikat