NewsletterFacebookLinked inFacebookYou TubeSlovak
NewsletterFacebookLinked inFacebookYou TubeSlovak
Architektura

horizontální systémy
  

Servis Carl Stahl

Horizontalni systemy
Horizontalni systemy
Horizontalni systemy
 
 
 
Při práci ve výškách se vždy můžete spolehnout na naše horizontální bezpečnostní systémy, které vám zajistí mobilitu a ochranu proti pádu. Nabízíme nejširší výběr výrobků a velké výhody v oblasti bezpečnosti a produktivity.  Při výběru vhodného systému hrají významnou roli (nejen) následující faktory:

STRUKTURA UKOTVENÍ
Typ struktury, ke které bude váš systém upevněn, jako je např. ocelový nosník, betonový sloup nebo střecha, může být určujícím prvkem pro výběr vhodného systému.

PŘENOSNÝ NEBO FIXNÍ SYSTÉM
Dočasné pracovní úkony vyžadují lehké systémy, které se snadno přenášejí z místa na místo.  V případě častých prací v nebezpečných podmínkách, jako jsou např. střešní práce, mohou být vhodnějším řešením permanentní ukotvení uvedená na str. 262

TYP ZÁCHYTNÉHO LANA
Syntetická lana jsou lehká a kompaktní, zatímco kovová lana z pozinkované nebo nerezové oceli  nabízejí zvýšenou ochranu proti korozi aodolnost vůči odírání.

POČET UŽIVATELŮ
Při výběru vhodného systému je vždy třeba brát v potaz počet osob, které jej využívají, aby byly splněny požadavky na bezpečnost všech pracovníků.
 

 
zertifikat
zertifikat