FacebookLinked inFacebookYou Tube PinterestSlovak
FacebookLinked inFacebookYou TubePinterest

Carl Stahl pro vás otevírá nový showroom pro jištění osob, kde máte možnost si zboží vyzkoušet a dozvědět se vše co vás zajímá.

Carl Stahl-otevira-novy-showroom

„Pády z výšky jsou dle statistik nejčastější příčinou tragických pracovních úrazů. Podle Státního úřadu inspekce práce byl v roce 2016 pád z výšky příčinou smrti na pracovišti v téměř 63 % případů.


Ochrana osob proti pádu je dlouhodobým tématem společnosti Carl Stahl. Společně s dalšími odborníky se průběžně snažíme upozorňovat na nedostatečné či zcela chybějící zabezpečení proti pádu při práci ve výškách a nad volnou hloubkou.

„V rámci naší činnosti a šíření povědomí o rizicích s tím spojených otevíráme na naší moravské pobočce ve Slavkově u Brna nový showroom jištění osob. V nově vzniklém prostoru si můžete prohlédnout a na vlastní kůži vyzkoušet nejnovější jistící prostředky na trhu a získat důležité informace o jejich užívání i platných normách a předpisech,“ vysvětluje Monika Hamidovič, vedoucí oddělení marketingu společnosti Carl Stahl.

Pádů z výšky na pracovištích přibývá. Doufáme, že i díky nově otevřenému centru ve Slavkově u Brna, se podaří tuto nešťastnou statistiku snížit

Pády z výšky patří v Česku tradičně k nejčastějším příčinám vážných pracovních úrazů. V roce 2016 bylo podle Státního úřadu inspekce práce hlášeno 2432 těchto úrazů, z toho 16 smrtelných a 148 závažných. V naší praxi se denně pohybujeme ve výrobních halách a na stavbách. Bohužel i my vnímáme, že riziko pádu na pracovištích je stále podceňovaným faktorem, přestože povinnost jistit se vyplývá ze zákona. Rizikovým chováním zaměstnanci vážně ohrožují sebe, svého nadřízeného i zaměstnavatele. Často jde ale „pouze“ o neznalost platných norem nebo manuálů jistících prostředků, které pak pracovníci nepoužívají správně.

Pomáháme přímo u vás, ale nově si můžete přijet vše vyzkoušet i k nám

Své zákazníky navštěvujeme přímo na pracovištích, kde pomáháme optimalizovat systémy zabezpečení a školit zaměstnance ohledně správného používání jistících prostředků. Nyní ale můžete přijet i vy k nám a v novém showromu probrat s odborníkem správnou velikost a typ postroje pro svůj konkrétní účel. Můžete srovnat produkty různých výrobců a všechny si je na místě vyzkoušet. „V letošním roce plánujeme vybudovat také horizontální a vertikální dráhy, pro testování jistících prostředků v běžné praxi. Ve spolupráci s dalšími odborníky pro vás rádi uspořádáme seminář s prezentací jistících systémů a novinek, cenově zajímavých řešení zabezpečení proti pádu a shrneme aktuální platné zákony a normy v oblasti jištění osob,“ přibližuje možnosti a plány showroomu Monika Hamidovič.

„Strategické umístění v rámci jižní Moravy vnímáme jako ideální z hlediska dostupnosti služeb všem našim klientům. Slavkov u Brna jsme vybrali jako logisticky vhodné místo na ose Praha – Budapešť, kde má Carl Stahl další ze svých poboček. A jako posílení portfolia služeb pro klienty nejen z Čech ale také ze Slovenska,“ doplňuje Dominik Kubik, jednatel společnosti Carl Stahl.


Termín své návštěvy nebo objednání semináře si rezervujte předem telefonicky nebo e-mailem.
Děkujeme a těšíme se na vás.

Adresa showroomu:

Bučovická 163,
Slavkov u Brna, 684 01
Tel.: 281 920 100
info@carlstahl.cz

 


 
zertifikat

zertifikat